Čo pre vás môžeme urobiť?

Tvorba webu,
e-shopu


Web nemusí byť len pekný, musí byť hlavne funkčný. Aby sme dokázali vytvárať systém, ktorý vám bude generovať tržby, na našich weboch nepracujú len dizajnéri a programátori, ale aj analytici a stratégovia.


Responzívny design


Aktuálny webový trend je takzvaný "mobile first", teda dať zákazníkom pohodlnejší prístup z akéhokoľvek zariadenia. Mať pro zákaznícky orientované webové stránky, to vám pomôže zvýšiť konkurencieschopnosť vo Vašom odbore podnikania.


SEO optimalizácia


Dôvod, prečo optimalizovať web, je veľmi jednoduchý. Nielen že získavate veľmi presné dáta o vývoji a stave vášho webu v sieťach vyhľadávačov, ale hlavne získavate efektívne nových zákazníkov a zvyšujete povedomie o vašej značke, službe alebo produkte.


Logo dizajn


Ako vás zákazníci budú na trhu vnímať sa odráža od vizuálnej identity. Premyslený a funkčný branding vás dostane do hláv zákazníkov a stane sa nevyhnutným základným pilierom pri tvorbe webu alebo marketingových aktivít.


Webhosting


Aby všetko bežalo najlepšie ako sa dá, uložíme váš web, databázy aj e-maily na ultra-rýchly hosting. Ušetríte tak pár drahocenných sekúnd načítavania stránky a zvýšite svoje šance u zákazníkov.