Formula 1 Koktail – lahodné jedlo pripravené za pár sekúnd

Koktail

Snažíte sa udržať si figúru alebo snáď dokonca schudnúť, ale nejde vám to? Zisťujete, že máte málo vitamínov a minerálov a váš lekár vám odporučil s tým niečo robiť? Potom potrebujete začať s nutrične vyváženou stravou. Pomôcť vám v tom môže aj jedno geniálne riešenie z dielne spoločnosti Herbalife.

Ide o Formula 1 Koktail, bohatý a krémový koktail s veľmi rýchlou prípravou, ktorý je dokonale vyvážený a prináša vám presne tie živiny, ktoré k svojmu životu potrebujete. Koktail samozrejme nenahrádza pestrú stravu, ale ideálne ju dopĺňa.

Minimálne po dobu, než sa vám podarí naštartovať (alebo prípadne reštartovať) zdravý životný štýl, ktorý je nevyhnutný k aktívnemu a spokojnému životu.

Ideálne vyvážená porcia

Koktaily Formula 1 obsahujú 18 gramov mliečneho a sójového proteínu v jedinej porcii, čo je bohaté množstvo na to, aby bolo možné začať s postupným naberaním svalovej hmoty. Samozrejme v kombinácii s vhodným cvičením.

Bielkoviny vo zmesi dopĺňa vyvážené množstvo sacharidov, teda cukrov. A tiež 25 rôznych vitamínov a minerálov, vrátane vitamínov D a C, ktoré napomáhajú lepšej imunite, respektíve znižujú únavu a vyčerpanosť.

Koktail Formula 1 môžete využívať buďto samostatne, alebo v kombinácii s ďalším produktom Protein drink mix.

Ak si či len samostatný Formula 1 Koktail dáte na raňajky, bude to pre vás znamenať ideálny štart do nového dňa. A to aj vďaka kombinácii nízkeho obsahu kalórií a živín aj minerálov, potrebných pre vaše telo.

Prečo si dávať výživné raňajky

Výživné raňajky sú dôležité aj z iného dôvodu. Ak ich totiž vynecháte, môže sa stať, že budete hladní a v priebehu dopoludnia siahnete po „junk food“, nezdravom jedle z rýchleho občerstvenia alebo čipsom či čokoláde. To všetko je síce pre väčšinu ľudí chutné, ale nie príliš zdravé, najmä ak tým nahradzujeme práve nutrične pestré a výživné raňajky.

Ak si ráno dáme dostatok proteínov, pomôže nám to udržať si súčasnú svalovú hmotu, prípadne nabrať novú. Dobré raňajky naviac znamenajú zdravšiu pokožku a lepší metabolizmus a trávenie v priebehu dňa.

Ak okrem toho budete celý deň pravidelne jesť, bude to pre vás znamenať vyvážený prísun energie a maximálnu výkonnosť.

Výdatné raňajky sú potrebné aj kvôli tomu, že určité množstvo prijatej energie (cca 20 %) spáli samotný mozog. Ak nebudete vyživovať ten, bude to znamenať pomalšie myslenie a zhoršenú pamäť, čo sa v konečnom dôsledku prejaví aj na vašom celkovom postoji k svetu – ako duševnom, tak fyzickom.

Energetické zásoby je ráno treba doplniť aj preto, že aj cez noc telo prekvapivo vydávalo, a to na svoju obnovu.

Plusy výživného nápoja Formula 1 Koktail

Vyvážený nápoj od Herbalife Formula 1 Koktail má množstvo výhod, ktoré si predstavíme na záver. Niektorých z nich sme sa už dotkli, no pozrime sa na ne pekne poporiadku:

  • koktail obsahuje iba 220 kcal v jednej porcii,
  • napriek tomu je v jednej porcii obsiahnutých až 18 gramov proteínov, vďaka čomu okrem iného rastie svalová hmota,
  • sójový proteín je komplexná bielkovina so všetkými nevyhnutnými mastnými aminokyselinami,
  • 25 vitamínov a minerálov vrátane vitamínov C a D a aj chrómu, to všetko znamená iba v jednej porcii minimálne 38 percent odporúčanej dennej dávky,
  • vhodné aj pre vegánov, ľudí s alergiou na lepok a celiakov,
  • súčasťou nie sú umelé farbivá ani prírodné arómy,
  • koktaily F1 sú skvelou alternatívou bežných raňajok, obedov alebo večerí, a to aj vďaka rýchlej príprave,
  • vedecky a klinicky testované,
  • ide o svetovo najpredávanejšie jedlo svojho druhu.